Zajęcie komornicze czy przebywanie w bazach BIK nie musi być powodem, dla jakiego delikwent nie dostanie debetu na nieznaczną sumę. Z myślą o takich odbiorcach powstała pożyczka z komornikiem, która jest udzielana przez agencje pożyczkowe na uproszczonych regułach. Wystarczy uzupełnienie wniosku online, by być w stanie realizować własne projekty.

Dla kogo szybka pożyczka

Klasyczne prędkie zobowiązania gotówkowe, nazywane chwilówkami, są ofiarowane dla jednostek, które pilnie potrzebują kasy na obojętnie jaki cel. O taką pożyczkę może argumentować jednostka ludzka, która osiąga stałe środki utrzymania, posiada DO i ma rachunek w jakimś z banków. Proces nadania takiej pożyczki jest niezwykle prosty: konsument wypełnia wniosek kredytowy na serwisie www firmy pożyczkowej, by w przeciągu paru minut poznać decyzję agencji pożyczkowej. Następnym krokiem weryfikacji jest zlecenie przelewu na niedużą sumę, przeważnie około 1 zł, na rachunek firmy pożyczkowej, by na ten sam rachunek została wydawana użyczona pożyczka. Od uzupełnienia wniosku do przelania pożyczki na rachunek w banku mijają nie więcej niż 2 dni robocze, przy czym zadłużony w wypadku pierwszej wierzytelności musi dodatkowo podjąć decyzję o sposobie parafowania umowy kredytowej (może to zrobić online, może też podpisać dokumenty dostarczone z wykorzystaniem kuriera).

Na udostępnienie pożyczki z komornikiem zdołają polegać przede wszystkim ci klienci, u których zajęcie egzekutorskie jest rezultatem niezapłaconych mandatów czy alimentów oraz gdy są to akcje komornicze na nieduże sumy. Z uwagi na zmianę przepisów agencje pożyczkowe wydłużają czas spłaty pożyczki z komornikiem aż do, a niekiedy nawet 24 miesięcy, dźwigając równolegle kwotę zobowiązania nawet do 10 000 zł.

Comments are closed.